Har du ønsker om møter, kurs, turer, prosjekter o.l., kan du ta direkte kontakt med de enkelte medlemmene i fagrådet. Rådet er kun rådgivende, og skal være en arena hvor rådgiverne får impulser til nytenking.

Fagråd kornvekster:

Fagrådsleder Sigurd Enger, tlf.: 959 26 727, e-post: sigurd.enger@nlr.no

Jan Erik Brotnow, Algarheim på Romerike, kornvekster, tlf.: 915 69 156, e-post: jan-e-br@online.no

Lars G. Rolstad, Skarnes i Odal, kornvekster og potet, e-post: lgj-rols@online.no

Ole Magnus Lillestrand, Askim i Østfold, kornvekster, tlf.: 951 30 036, e-post: olilles@online.no

Fagråd grovfôr:

Fagrådsleder Maren Holthe, tlf.: 986 45 734, e-post: maren.holthe@nlr.no

Even Enger, Trøgstad i Østfold, grovfôr til høy/hest, tlf.: 950 61 322, e-post: even@togodenaboer.no

Hans-Kristian Bakken, grovfôr og melkeku. tlf.: 915 12 388, e-post: hk-bakke@online.no

Even Hoel, Eidsvoll, ammeku, korn og gras. tlf.: 981 05 903, e-post: even@landrose.no

Fagråd økologisk landbruk:

Fagrådsleder Hans Gaffke, tlf.: 481 63 093, e-post: hans.gaffke@nlr.no

Knut Halvor Aschjem, Ås, korn, grovfôr og ammeku, tlf.: 482 31 917, e-post: aschjem@gmail.com

Stina Mehus, Drøbak, grovfôr, bær, ammeku og sau, tlf.: 901 17 554, e-post: stinemahus@yahoo.no

Thorbjørn Lund, Rakkestad, grovfôr, korn, melkeku (samdrift) og kalkun, tlf.: 901 33 355, e-post: thorbm@online.n

Fagråd potet:

Fagrådsledere Hilde Olsen, tlf.: 481 63 094, e-post: hilde.olsen@nlr.no og Camilla Bye, tlf.: 917 11 411, e-post: camilla.bye@nlr.no

Hans Forsethlund, Råde, tidligpotet, tlf.: 901 60 506, e-post: h-forset@online.n

Håvard Haugsbø , Namnå, mat og industripotet, tlf.: 905 91 063, e-post: hhaugsb@online.no

Kåre Færgestad, Sørum, mat-og industripotet, tlf.: 908 76 834, e-post: kare.faergestad@yahoo.no

Fagråd grønnsaker:

Fagrådsleder Hilde Marie Saastad, tlf.: 481 63 095, e-post: hilde.marie.saastad@nlr.no

Berit Ullestad, Rygge, løk, agurk, rødkål, selleri, tlf.: 917 91 533, e-post: kerosnes@online.no

Roy Hasle, Rygge, kål, persillerot, pepperrot, beter mm., tlf.: 918 02 120, e-post: royhasle@online.no

Ole Martin Tomter, Drøbak, Kålrot, mais og mye diverse grønnsaker til eget utsalg, tlf.: 900 56 525, e-post: post@tomtermais.no